K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Naskladnění během 1-2 týdnů
Naskladnění během 1-2 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

b
ANO!
bob2 22.03.2023
Vybíral jsem jako levné řešení s minimálními rozměry pro Synergy předzesilovač. Skutečně pro některá hraní v kostele či sboru mi stačí toto nejmenší i s obyčejným HB pedálovým koncovým zesilovačem. Přenositelnost a nízká váha především! A naprosto nelituji, na své rouměry to hraje dokonale a zbytek udělá PA. Celkové provedení je velmi dobré, vůbec nepůsobí levně. Palec nahoru Thomann za rychlé a kvalitní služby!

BB
Perfektní společník pro hlavu MV50
Big Bobba Jones 29.06.2022
Koupil jsem si tuhle bednu ke své hlavě Vox MV50 boutique a musím říct, že mi bohatě tato kombinace zatím postačila. Jak do zkušebny, studia, tak na malé pódia. A zvuk na tuhle velikost opravdu skvělý.