Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 3.07. a Čtvrtek, 4.07.
St
Nejlepší pro první domácí studio
Scooby the Pooh 19.01.2023
Všichni nejčastěji mluví o Focusrite Scarlett 2i2, přitom Volt 2 má za stejné peníze podle testů a recenzí stejné kvality, ale k tomu pár maličkostí navíc, které z něj celkově dělají lepší zařízení.

Vintage mód - není to nic zásadního, ale občas se hodí
Vypínací tlačítko - řeknete si nesmysl, ale nemusím odpojovat kabel když to nechci používat
48V při zapnutí / vypnutí ztlumí výstup takže neslyšíte do sluchátek nepříjemné praskání
Midi - ještě jsem nepoužil, ale třeba se někdy bude hodit (člověk nikdy neví)
Software, se kterým můžete začít nahrávat i když nemáte nic - Ableton (tomu jsem teda na chuť nepřišel), Melodyne na úpravu zpěvů, Marshall Plexi amp pro kytaru, Ampeg apm pro basu a další.

Jak říkám, pár věcí navíc oproti konkurenci, díky kterým je tohle dokonalý interface do malého domácího studia.