T-Rex Fuel Tank Chameleon

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 3.07.Čtvrtek, 4.07.
PE
Používám ve studiu, utáhne 18 efektů..,
Petr Eger - Midistage 08.01.2018
čtu tady některá hodnocení, že je hlučný... Ve smyslu promítání hluku do signálu nebo efektu určitě ne... Možná to bude dělat kombinace použitých napětí... Hluk samotné krabičky, to stačí rozebrat a lépe fixovat a izolovat transformátor, také jsem si dodělal power on/off vypínač... Používám ho mám pocit čtvrtý rok, prakticky denně, tedy výhradně na 9V a funguje bezvadně...! Z dnešního hlediska se může zdát 1500 mA již málo, proti dřívějšku už je podstatně široká nabídka multizdrojů ale pokud nemáte samé kompresory, delaye a jiné žrouty, utáhne v pohodě i velký pedal board.. ✌️😁🤪😅

f
Univerzální Fuel Tank
filtr 01.01.2019
Po del¨ím ?ase, kdy jsem vybíral vhodný multizdroj k mému pedalboardu, jsem na¨el tento - nem?¸u ?íci, jestli je nejlep¨í nebo není, rozhodn? je ale vynikající a pln? mi vyhovuje. Jako velké plus vidím mo¸nost p?epínání nap?tí, tak¸e podle r?zných krabi?ek je mo¸né optimalizovat a vyhnout se tak dal¨ímu dodate?nému zdroji.
Konstrukce je hodn? robustní, pro n?koho by mohl být zdroj a¸ moc velký, pokud nemá moc místa v pedalbpoardu (ur?it? lze najít men¨í). Taky cena není nejni¸¨í, ale nemohu porovnat s levn?j¨ími, nemám zku¨enost...