Thon Studio Producer Desk black

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 5.07.
B
BuPa 27.09.2021
Design stolu je zdařilý, rozměry pro malé studio plně dostačující - řešil jsem prostor, perfektně sedí a ergonomicky vyhovuje. Je pevný a bytelný. Funkčně splňuje mé požadavky.
A teď mínusy: stůl přišel rozbitý - horní deska je položena v obalu lícem dolů, takže při dopravě - UPC, došlo k poškození od plastových pásek (stůl váží 40kg). Vzhledem k ceně a váze jsem nereklamoval. Na to, že je to made in germany, v kvalitě dost bída, docela fuška sesadit dohromady - gumová palice nepomůže, musíte na kolíky lehnout (vážím 100kg 😀)…spojovací materiál a pojezdy u šuplíku na keyboard otřesné -Čína? A povrchová úprava - vše je vidět - otisky prstů - zlaté lamino. Vedení kabelů jsem si musel dodělat. Ale to chápu, že to je individuální záležitost.