Tvorba tónu

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 10.07. a Čtvrtek, 11.07.
Jh
B soprán saxofon zahnutý
Jiřík hudebník saxík 22.02.2024
Dobrý den, jelikož jsem v mládí absolvoval 4 letou školu výroby dech.hud.nástrojů, něco o výrobě vím.
Tento saxík jednou větou, za tyto pěkné peníze vřele doporučuji, ale nikoli pro začátečníky. Začátečník by měl vždy začínat na Alt sax, to je nejen můj názor. Tento B sopr. sax zahnutý mě slouží dobře, dobře ladí, musí se to umět s nátiskem, mechanika ucházející, je potřeba být zkušenější hráč, myslím tím jemný prstoklad u tak malého saxofonku který vypadá jak hračka - když někde zahraji, tak spousta hostů kouká a pousmívá se, co to je za maličký sax z hračkářství a pak koukají jak pěkné tóny a skladby z něj slyší , no a také jednak mít už vypracovaný nátisk a vhodný plátek. Já jsem spokojen, mám ho již delší čas zakoupený a slouží mi. Říkám, dobrý kousek za málo peněz s pěkným pouzdrem. Rada na závěr, doporučuji, ono není unikum vzít velké peníze a koupit si mistrovský nástroj, ale vzít malé peníze a dostat celkem dobrý nástroj hratelný na plesy, svatby, zábavy a narozeniny. O nástroj se musí taky pečovat a starat se o něj již od počátku. Po každé hře vyčistit omaky a mastnoty z potu, pozor na perka, aby nedošlo k vypružení vyperkování vypadnutí perka a také občas nástrojovou mechaniku promazat vhodným olejíčkem, ten už si seženete sami. Mějte se fajn s b sopránem sax zahnutým na všech hudebních akcích, budete obdivováni. Jiřík hudebník saxík.
Tvorba tónu