Naskladnění během 4-5 týdnů
Naskladnění během 4-5 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

z
Skvělý zesilovač
zvukař 12.10.2019
Používám tyto zesilovače (mám už 3 ks) do dvou svých výkonných aparatur jako zesilovače pro odposlechy a v jedné menší sestavě jako L-R + 2x odposlech. Jsem s nimi maximálně spokojen i přesto, že není úplně nejlevnější. Podobný zesilovač Behringer NX4-6000 (mám ho také) je silnější a o něco levnější ale je o 1,5 kg těžší a hlavně 2U vysoký a to mi v těchto případech nevyhovovalo.
Zvuk obou těchto zesilovačů je zcela shodný a plně splňující mé nároky.

M
MichalS. 21.09.2017
Za tie peniaze super zosilova?, na basy samozrejme nieje vhodný ale pou¸ívam ho na vý¨kovú sekciu v BI-AMP zostave a super.
Na takéto pou¸ite úplne ideálny zosilova?, ve?kostou, hmotnos?ou, výkonom a cenou.

E
Na odposlechy ideální
Exxxi 25.04.2022
Používám tento zesilovač pro krmení monitorů. Pro tento účel funguje výborně. Na malá pódia je to ideální řešení, když je trvale propojený v racku se stageboxem. Výkon dostačuje.

A
...je skvělý!
Acecko 25.02.2024
Dělali jsme "size down" našeho systému pro živé zvučení na menších akcích a tento ďábel zvládne i větší klubové akce. Určitě musím vyzvednout pozici 1U, malou váhu, skvělý výkon a 4 kanály. Jediný potenciometry zapuštěné v rámečku se hůř ovládají ale aspoň s tím nikdo nemůže náhodně nechtěně otočit.