Produkt dostupný v řádu několika měsíců
Produkt dostupný v řádu několika měsíců

Tento produkt je momentálně vyprodaný a máme ho objednaný. Dodavatel nám bohužel aktuálně nemůže přislíbit dodání během příštích třech měsíců. Doporučujeme tedy rozhlédnout se v našem sortimentu po možných alternativách.

S
Používam už asi štyri roky na hranie naživo
Sväťo 23.06.2020
Používam už asi štyri roky, dobre sa to ovláda, efekty celkom stačia aj keď mám pocit, že kvalita halov sa na Lexicon čo som mal nejako nechytá, pri prílišnom primiešaní znejú poľa mňa synteticky. Vokalizér je "šmolkovina", nepoužívam to, znie to neprofesionálne, bodyrez som na začiatku používal, neznie to zle ale nakoniec so si radšej kúpil extra ekvalizér. Čiže keď to zhrniem, na začiatok keď chcete mať všetko v jednom je to fajn, ale nakoniec zistíte, že je to len kompromis a skončíte s krabičkami na gitaru a spev zvlášť, alebo zistíte ako ja, že najlepšie to znie keď hráte akusticky bez aparátu, len ľudia musia počúvať :)