seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 17.07. a Čtvrtek, 18.07.
s
Skvely studiovy nabytek do maleho prostoru
stajpik 14.10.2019
Tento stul je pro vsechny hudebni producenty/skladatele, kteri potrebuji svoje zazemi, ale doma nemaji dost prostoru (napr. v byte). Je velice kvalitne zpracovan, montaz zvladnete jednim sroubovakem, nikde jsem neshledal zadne problemy, ze by neco chybelo (napr. soucastky). Racky se daji kdykoli odsroubovat a vyuzit tento prostor k ulozeni jine techniky. Na vrchni polici se mi vesel pouze jeden monitor (22'') a jeden par nearfieldu (vesly by se ale natesno dva). Hlavni deska je z dobreho materialu a rozhodne musim ocenit prostor pod ni, kam muzete ulozit dalsi techniku a pochopitelne i Vasi pracovni stanici.

M
Martin041 25.02.2016
Krásny stolík ve?mi priestranný.

f
foolishferos 23.05.2023
Tento stol som kupoval pred 8 rokmi a stale sluzi, takze u mna velka spokojnost.