Naskladnění během 2-3 týdnů
Naskladnění během 2-3 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

DJ
alt sax Startone
Daniel Jaša 30.08.2021
Alt saxofon Startone SAS-75 odpovídá cenou své kvalitě. Je kupován hlavně z toho důvodu, že je velmi levný. Moje specializovaná firma saxofonservis.eu ,jenž se zabývá saxofony, tento produkt také nabízí a je to nejvíce kupovaný alt saxofon.
Ladění i zpracování je dostačující. Je to nástroj pro začínající saxofonisty a po dlouholeté zkušenosti co se týče prodeje i servisu, bych jej doporučil.

A
Anonymní 10.08.2016
Tento saxofon, je pln? dosta?ující pro výuku v základní um?lecké ¨kole i pro pokro?ilej¨í studenty.
Saxofon v tomto obchod? jsme vybrali pro dobrou zku¨enost s p?edchozím nákupem, i kdy¸ jsme objednali vadný kus, nebyl problém s reklamací a vrácením pen?z.

D
Cena-kvalita-zvuk👍
Doporu?uji 20.09.2021
Za ti peníze je to nejlepší co muže být,ideální pro začínající a studenti!

T
Super
Tomáš 26.12.2020
Dostačující saxofon, za dobrou cenu.

s
stenl 26.12.2019
saxafon odporucam dobra cena zvuk

J
Jurajko 18.07.2019
Odporúčam pre začiatočníkov. Pokročilý užívateľ by s ním už neuspokojil svoje nároky. Slúži už niekoľko rokov. Sila zvuku sa pochopiteľne nedá rovnať s Yamahou ale spĺni očakávania.