Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 10.07. a Čtvrtek, 11.07.
S
Sonney 12.07.2020
Super záležitost! Přehledné, snadné, efektní!!!
DOPORUČUJI!

S
Skvělé pro malé divadla a kluby
Schafbock 10.02.2021
Ideální světelný pult pro malé kluby, ale také divadelní představení s efekty. Velice lehký a přenosný pult, který se skvěle ovládá a je jednoduchý na zaučení a následnou práci.
Nenašel jsem jedinou vadu, která by tento produkt měla něčím snížit její hodnocení.

L
P?esn? to co jsem hledal
Lukin77 23.05.2018
Velice dob?e vymy¨lený a navrhnuty DMX ovlada?. Je ale pot?eby si v¨e vyzkou¨et a tro¨ku u toho p?emý¨let a experimentovat. Na první pohled a na první testy nemusíte být úpln? spokojeni. Ale jak se Vám ovládání dostane do ruky, tak najednou jde i to co není v manuálu úpln? jasn? popsaný.
Ideální pro mobilní DJ, pro nasv?tlení i v?t¨í kapely a podobných akcí. Mo¸nosti FX jednotky jsou opravdu rozmanit? a nebudete se p?i nasv?tlování aspo? nudit a show bude velice zajímavá.
Jediný mínus na který jsem narazil, ¸e se na knoflíky musí víc ma?kat n?kdy se nezapne to co jste zmá?kli. Asi je to o zvyku.
Rozhodn? doporu?uji a nenechejte se odradit prvními pokusy, kdy nebude fungovat tak jak si p?ejete :)

A
DMX
Anonymní 19.10.2021
Perfektní ovladač.Maximalni spokojenost.Jednoduchy a přehledný