K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Shure SM58S

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 16.08.
PK
Pavel Kotyza 27.05.2020
Netřeba představovat vlajkovou loď z řady SHURE a její SM58. Kvalitní, dynamicky robustní zvuk. Mikrofon přesně padne do ruky. Překvapí vás možná trošku větší gramáž, ale pokud jde o kvalitně provedený výrobek má i svou váhu. Vhodné pro Dje a mluvené slovo.

s
Výborný mikrofón, stará klasika, super zvuk
salsabb 25.10.2017
Mikrofón pouzivam na DJ-ing ako hovorené slovo popri hudobnej produkcii a som s ním ve?mi spokojný. Kvalitný robustný mikrofón s výborným zvukom.

PRE: má na tele tla?ítko na manuálne zapnutie a vypnutie, kvalitný materiál, dobrá cena

PROTI: ni?
Odporú?am v¨etkým!

Marek Šteigr 21.11.2017
Nesmrtelná klasika! Má své mouchy, ale o t?ch ka¸dý ví. Doporu?uji.

PM
Pato MJ 15.09.2019
Nie čo dodať proste legendárny mikrofón za super prachy. Používam ho na spev. Len chválim spokojnosť

D
Dyboa 23.01.2023
Je to pořád ikona. Skvělý mikrofón za super cenu.

J
Jurajko 03.03.2019
Stará zaru?ená klasika, ktorá nikdy nesklame. Kúpu mo¸no pova¸ova? za výhodnú investíciu.

J7
JPH 74 22.06.2022
Mikrofon Shure AM58S je spolehlivá jistota za dobrou cenu. Věrně přenáší hlas a nejsou s ním problémy.