seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Sennheiser ME3

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 17.07.Čtvrtek, 18.07.
P
Je parádní jenom pozor na redukce pro připojení.
Plívoš 27.04.2024
Používám mikrofon s Bose S1. Byl připojený bez zesilovače pouze napájený fantomovým napájením a hlasitost mikrofonu byla ve srovnání s kytarou čtvrtinová. Snažil jsem se tento problém vyřešit. A již znám řešení:
Vyřešeno !!! Problém nebyl v mikrofonu, ale v redukci pro připojení na tříkolík. Sennheiser mikrofony mají totiž jiné zapojení na jednotlivé kolíky než ostatní značky. Proto je potřeba na to dávat pozor. Pokud chcete poradit, tak mě nakonec funguje tato the t.bone CC 100 EW Phantomadapter.
Jinak pokud jde o vlastnosti samotného mikrofonu, je úžasný. Ve srovnání s předchozím dynamickým mikrofonem Shure WH20XLR je sice o 20% dražší a musíte si koupit zdroj pro phanotm napájení (pokud ho vaše aparatura neumí), ale ten výsledek za to stojí! Kdo někdy zkusil zpívat na kondezátorový mikrofon, nikdy nepochopí proč se k tomuto účelu ještě nabízejí ty dynamické :D