Pigtronix Echolution 3

Odešleme pravděpodobně do Středa, 3.07.
MS
Pre zvukárov
Martin SE 23.01.2024
Zakúpené pre stereo výstup a tap tempo.
Na konci pedalboardu som používal Ethereal delay, ale mám stereo výstup, tak som musel kúpiť dva. Drahé, ale dobrý zvuk. Nevýhoda Etherealu je, že nemá tap tempo. Nastaviť delay na dvoch krabičkách otočným gombíkom sa mi zdalo dosť nepohodlné, preto som hľadal stereo pedál, ktorý má tap tempo.
Uvažoval som nad viacerými efektami, ale po dlhom rozhodovaní som sa rozhodol pre Pigtronix. Mám ho asi týždeň, ešte nechápem ovládanie, ale so zvukom som spokojný. Midi nepoužívam. Sledoval som videá na you tube, kde hovoria o jednoduchom ovládaní. Manuál som čítal viac krát, ale stále niektoré funkcie nechápem. Efekt sa zapína ako v lietadle, rozsvietia sa kontrolky, trikrát ťukám pravý gombík, otáčam všetkými knobmi, aby sa aktivovali a ešte naťukávam tap..., v manuáli je - stlačťe a podržte, naťukajte predvoľbu, stlačte a aktivujte, funkcia pong sa nedá aktivovať v režime tom a tom, otočte gombíkom, aby sa aktivoval ... naozaj veľmi jednoduché.
Kto si chce zahrať , potrebuje ešte jedného muzikanta, aby mu nastavoval gombíky.
Zvuk tohto efektu sa mi však páči, a hoci niektoré funkcie nikdy nevyužijem, predsa zostáva v pedalboarde.
Toľko moja skúsenosť, vdaka Thomannovi za perfektné služby.