Stabilita

Pearl DR-80 Drum Rack

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 28.06.
PT
Výborná rampa za velmi dobrou cenu
Petr Tébich 10.07.2023
O rampě jsem přemýšlel dlouho, ale našel jsem vždycky jen rampy, které sice vypadali dobře, jistě byly i kvalitní, ale byly dost drahé. Když jsem našel tuto rampu, hned jsem ji koupil a vůbec nelituji.

Už se neobávám menších prostorů na bicí, protože rampa rozhodně zabere míň místa než moje činelové stojany a na koncertech si už vzájemně nepřekážíme se zvukařem a jeho stojanama na mikrofony.
To že je levnější a že není kulatá, ale hranatá má za následek to, že není tak variabilní, jako dražší exempláře, ale je to vlastně jen o prvním nastavení činelových ramen a holderů. Člověk si s tím musí víc vyhrát, ale jakmile je nastavená a všechny ramena osazeny paměťovýma objímkama, tak paráda. Že je hranatá je na druhou stranu výhoda v tom, že clampy nemají nejmenší šanci se při hraní otočit. Sestavení samotné rampy je velice jednoduché a trvá asi 2 minuty. Prostě se jen našroubují čtyři nohy a je hotovo. Rampa je velice stabilní, konečně jsem se zbavil věčně posunujících se stojanů.

Jsem maximálně spokojený a s klidným srdcem můžu tuhle rampu doporučit. Za ty peníze je to fantastická investice. Vůbec nechápu, jak jsem mohl tak dlouho fungovat bez rampy :)
Stabilita