322 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Středa, 3.07.Čtvrtek, 4.07.
H
Husky 15.11.2020
Uvádim dva příklady, které mi docela zkazily dojem z clampu.. Bez těchto zásadních nedostatků by to mohlo být jednoduché a funkční zařízení.

Pokud vytočíte závit utahovacího šroubu na uplné maximum, můžete clamp upevnit ke standatnímu ohýbanému ráfku, já měl v úmyslu tak učinit na speciální ráfek (Sonor Vintage Series), který je jen o 2mm vyšší a mám smůlu, na buben to nenasadim.. Proč je ten závit udělanej takhle pitomě, že ho musim vytočit na max. 25mm, abych ho mohl použít na základní aplikaci, to mi hlava nebere..

Zároveň celé to ramínko jsem ohnul, abych clamp mohl použít s "větším" mikrofonem typu SM57 (pokud take neučiníte, mirofon zasahuje neprakticky "daleko" do bubnu) a v takovém případě se hlava mikrofonu potkává s do vyšky vyšroubovaným uchytávacím šroubem, kterej tam teď jen překáží.. U menších mikrofonů typu e604 to třeba bude ok..