Nux AC80 Stageman II

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 5.07.
PM
Velmi dobrý zvuk, ale...
Petr Melda 25.05.2023
První dojem- velmi hezký design, čisté zpracování. Ale- reproduktory jsou chráněny jen velmi tenkou látkou. To chce velkou opatrnost na pódiu. Zvuk- při korekcích uprostřed byl velmi ostrý. Korekcemi jsem ale nastavil velmi hezký, měkký a transparentní zvuk. Navíc vůbec nešumí. Efekty - nezkoušel jsem, jdou měnit jen pomocí aplikace. Předvolené efekty nebyly dobré, ale určitě se některé další dají použít. Pro mne ale má kombo jeden velký nedostatek. Citlivost vstupů je malá, takže kombo vůbec neozvučí pasivní snímač . Gain i Master byly na maximu, ale kombo téměř nehrálo. S aktivní elektronikou funguje bez problémů. Na svých kytarách mám ale pasivní snímače, takže bohužel jde kombo zpět.