Na skladě ca. do 1 týdne
Na skladě ca. do 1 týdne

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

P
Nastavení Neo Instrunents mini Vent II, zm?na intensity zvuku.
Pepa-peach 30.10.2018
Vlastní proces nastavení p?ístroje lze snadno dle manuálu zvládnout. Nicmén? je to trochu t?¸kopádné (sledovat blikání sv?týlek a jejich barvu).
Co se týká zm?ny intensity zvuku a necht?ného zkreslení, tak se nejvíce projevuje p?i p?epínání Bypass - Leslie a zp?t a p?i p?epínání kytarového a varhaního programu. Chvíli zabere i nastavování úrovn? vstup? a výstup?. Já mám Hammond SK-1 (61 kláves), pak jde signál do mini Ventu II z n?ho do mixu Alesis Multimix8 a z mixu do komba Roland KC 350.
Vý¨e uvedené post?ehy jsou mým subjektivním dojmem a zku¨eností z pódiového hraní. Jinak Neo Instruments mini Vent II hodnotím velice kladn? proto¸e zv?t¨uje zvukové mo¸nosti ji¸ tak skv?lého nástroje jako je Hammond SK-1