Naskladnění během 1-2 týdnů
Naskladnění během 1-2 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

P
Naprosto nespolehlivy efekt
PrasoGrinder 10.10.2017
Kompresor funguje bez problemu, ocenuji dobrou ovladatelnost a signalizaci redukce hlasitosti.

Update 1: Zniceho nic prestal po 2,5 roce fungovat. Zaslán k reklamaci (je super, ze Thomann dava 3 roky zaruku), tak uvidim, jak to dopadne.

Update 2: Obchod Thomann mi zbozi vymenil, takze jsem rad a musim ocenit pristup obchodu.

Update 3: Priblizne po roce od vymeny zacal novy MXR M87 zase zlobit. Tentokrat se jedna o jinou zavadu. Pri zapnuti se rozsviti vsechny led diody, jak je bezne, ale misto toho, aby behem par vterin zase zhasly, zustavaji rozsvicene nekolik minut a postupne pomalinku zhasinaji. Znamena to, ze priblizne 5 az 10 minut je na signal aplikovan maximalni utlum, takze z efektu jde pouze velmi slaby signal. Zajimave je, ze po uplynuti nekolika minut a po postupnem zhasnuti diod efekt funguje zase celkem normalne.
Nevim, jestli mam pouze extremni smulu, ale potkaly me asi dve nejbeznejsi zavady, ktere tento kompresor dle internetu ma. Je to velka skoda a obrovske zklamani, protoze jinak je efekt skvely. Nejhorsi je, ze popsane zavady jsou na internetu zmineny vicekrat, takze o tom MXR musi vedet. Obecne jsem ztratil duveru v MXR efekty, mel jsem problemy uz i s MXR M80.