K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 23.10. a Čtvrtek, 24.10.
L
Jeden z nejlepších obalů na trhu
Localhero 23.01.2023
S obalem jsem velice spokojený. Nástroj chrání opravdu dokonale a pasuje do něj 99% baskytar. V minulosti jsem vlastnil i verzi tohoto obalu pro dvě baskytary, ale ta není tak praktická. Jako jedinou nevýhodu vidím opravdu velmi malou kapsu. Mám ještě obaly od firmy Gator, a ty mají kapsy mnohem lépe strukturované a mnohem větší. No a nakonec ta cena. Myslím si, že poměr cena/kvalita mohla být lepší. Kvalita je super, ale cena je podle mě zbytečně vysoká. Značka je značka. Edit: Zjistil jsem, že pětistrunné baskytary s velkými ladícími mechanikami v kombinaci 4+1 mají velký problém s prostorem v oblasti hlavy nástroje. Mechaniky zasahují do zipu a dělají velké boule na obalu. Není to moc bezpečné. Už se mi jedna mechanika ohnula, tudíž obal k ničemu. Sundavám dvě hvězdičky za tento nedostatek.

A
Dokonalý
Aidamos 17.03.2021
Naprosto dokonalý obal na baskytaru. Perfektní polstrování, spolehlivá ochrana. Velká kapsa na těle, malá na hlavě. Obal samotný je poměrně lehký. Kvalitní použité materiály.