4 / 5

315 Kč

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 11.07.Pátek, 12.07.
I
Na moje dva rack moduly stačí i když na jeden virtual analog a jeden semimodular to prostê sedlo .
Inte-lect 20.08.2022
Jeden můj rack synth je vysoký modul a druhý je zase nižšíší , tudíš jsem musel vypustit horní kulatinu a ten vêčí dát nahoru na otvory výše ,
Přesto sedly do krajnich variant pro šrouby jenom přečnívá. A i do lišt sedl jelikož ty k tomu vyšímu synthu dodané mêly oválné otvory
a ten menší s otvory na jeden šroůb vlezl přesnê dolů , nemusel jsem nic vrtat a ten dole to pevnê drží pohromadê ten nahoře v oválných ani nelítá a to jsoů oba na oreginal dodaných šroůbech a ještê je mezi nimi mezera pro midi kabel zepředu . Nic nebylo třeba vrtat a zbyla mi ta kulatina . v pohodê se to dá bez ní i přenášet . a kdyby byl problém upravil bych ji tak že bych ji dal do středu mezi ty moduly ale stačilo utáhnoůt šroůby dostatečňe a hotovo
+ nej cena za pomêrnê bêžné řešení ale variabilita pro mnoho lišt
+ pevnêjší než vypadá
- šrouby bych bral delší kvuli tomu že by se lepe propracovávaly disingové zlepšováky .

P
Pažba 13.04.2022
Slouží ve studiu jako stolní rack pro zvukové karty, bez chyby.