199 Kč

Odešleme pravděpodobně do Pátek, 5.07.
Co víc si přát
JB_Wolfy 09.11.2021
Perfektní stojan, jednoduchý na přepravu ale zároveň stabilní a jako ulitý na elektrickou kytaru. Nečekal jsem, že "jenom" stojan může takhle potěšit. Kytara sedí, nepadá a stojan plní svou funkci - 10/10.

L
Super stojan
Ladicek11 28.04.2021
Je to skvělý stojan, který nabídne vše co potřebujete, zpracován je velmi dobře a je stabilní. Za tuto cenu je to fakt super!

A
Kvalitní za nízkou cenu.
Anonymní 04.07.2022
Postavil jsem si to k sobě do pokoje, bydlím totiž zatím s rodiči jako správný začínající rocker.. A nemám žádné námitky vůči kvality produktu.
Za mě se to 100% vyplatí. Za takto nízkou cenu dostanete kvalitní produkt, který vydrží minimálně týden :D

D
Jednoduché a efektivní
DoomHand 08.04.2021
Jednoduchý Áćkový stojan, asi naprostý základ. Kvalitní kovové zpracování, dobrá stabilita i cena. Nemám co vytknout.

G
plní účel
GeeMonsky 26.04.2023
keď amatér ako ja potrebuje stojan, je to najlepšia voľba... Je však ľahučký, teda pri vyberaní gitary sa premiestňuje ale čo na tom záleží. Ak chceš tam dávať aj inú ako elektrickú gitaru, majú aj širšiu verziu, za rovnakú cenu.

A
Malý levný stojan
Atlantismusic 16.05.2023
Ideální na doma, do zkušebny nebo i na podium třeba pro začínající kapelu. Dobře zpracovaný, stabilní stojan. Za danou cenu není co vytknout.

Za ty peníze ? Super!
Jetix 07.04.2021
Klasický stojan na kytaru, Drží perfektně, a je za málo peněz. Doporučuji.

D
Danycaster 12.03.2020
For this price? Are you joking?
The instruments sit well and the stand doesn't move. The metal parts I trust, the squishy part on which the instruments sit I feel like is going to get used up in a year or two, but it costs what, like 5 cents to replace? So yeah. Definitely recommend from me

Spokojenost
Jirka-V 22.01.2022
Zcela plní svůj účel.

r6
lehký, skvělý
robert 66 26.01.2023
I přesto, že je velice lehký, mou docela těžkou kytaru drží velice stabilně