Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 3.07. a Čtvrtek, 4.07.
J
Jura22 02.03.2022
Mám ho doma asi 14 dni a jsem naprosto spokojen, byl jsem zvyklej na Dynacord CMS 1000 což je absolutni špička, Midas je asi jediný který se mu zvukově vyrovná, naprostá spokojenost, vracet ho určitě nebudu.

e
Midas MR18
elektronek-cz 20.11.2023
Tento pult jsem pořídil jako nástupce pultu XR18, po funkční stránce naprosto bezproblémový chod, používám s externím routerem a aplikací na Android tabletu případně na Windows PC, jediný nedostatek jsem zaznamenal u těchto pultů ten, že při nenadálém výpadku napájení pultu vletí do výstupních reproduktorů jak na PA tak i na AUX výstupech signálová špička která se projeví docela silnou ránou z reproduktorů - pro srovnání např digi pult Presonus Studiolive tímto problémem netrpí. Jinak po zvukové stránce maximální spokojenost, použité konektory Neutrik jsou zárukou bezproblémového spojení.

ER
Ervin Roman 25.08.2020
Jenom sama radost ... Jsem moc rad ze to mam

M
Martas 05.08.2019
+ lepší preampy než XR18
+ vyšší hlasitost na outputu
- žádne, naprostá spokojenost s mixem :)