Marshall DSL40CR

Odešleme pravděpodobně do Úterý, 2.07.
B
Bochy 17.05.2021
Zkreslený kanál není tak pěkný jako čistý (crunch). Nastavení hlasitostí pro 4 pseudokanály je dosti složité s ohledem na to, že je čistý oproti crunch na jedné větvi o dost slabší. Trošku chemie, která se ovšem nehodí na pódium, kde potřebujete být poněkud rychlejší. Do zkušebny za ty peníze dobrý.

M
MarWal 09.01.2023
Jsem nadšen tímto multižánrovým aparátem .. o Marshallu se říká, že se musí vytavit aspoň přes půl výkonu, aby vynikl charakter zvuku.
U tohoto komba to neplatí, můžete hrát potichu a charakter zvuku je přijatelný. Samozřejmě když zapnete plný výkon a třepou se vám nohavice, je potěšení někde jinde .. :D

M
Skvělý Marshall zvuk za dobré peníze
Milda 25.03.2024
Jsem naprosto spokojený. Předtím jsem měl hlavu Marshall Origin 50H a hledal jsem něco trochu univerzálnějšího, co zvládne i více gainu bez potřeby pedálů. Tohle kombo to beze zbytku splnňuje. Jsem naprosto spokojený