Úchop

Trvanlivost

322 Kč

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 27.06.
k
Chtěl bych poděkovat, že držíte skladem i speciální trsátka, ktará nejsou jinde k sehnání.
klare 17.02.2020
Perfektní trsátko, zkoušel jsem trsátka Dunlop, ale jejich zvuk je spíše zastřený, vyzkoušel jsem tedy kostěné trsátko z velblouda, které bylo při vybrnkávání super, přesto u rytmické kytary zněl zvuk spíše plechově a ostrost byla nepříjemná. zkusil jsem tedy trsátko Hense, které mě mile překvapilo, zvuk je někde mezi a kytara se kompletně rozjasnila. Je zajímavé co dokáže s kytarou udělat pouze trsátko, vřele doporučuji, po mnoha zkušenostech bych neměnil, rozhodně se vyplatí na úkor ceny. Plno muzikantů chválí jiné druhy, ale tento je u mě naprostá jednička.
Úchop
Trvanlivost