Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 3.07. a Čtvrtek, 4.07.
MC
Spokojenost
Martin Cieslar 02.01.2022
Za ty penize mnoho kravalu, ale hlavne prijemneho kravalu. Hraje jako z praku, typicky marshallovsky zvuk EL34. Vymenil jsem repro za greenback a ted to hraje az neuveritelne dobre. Pouzitelne na mensi akce, do zkusebny. Bubenika temi 15W prevalcujete. Zpracovani bedny OK, nektere sroubu se protaci, ale drzi. Zvukove to hraje jako za minimalne dvojnasobnou cenu. Nelituji, koupil bych znovu.

MB
Fajn kombo za super cenu
Mr Bad Guy 20.07.2020
Poohlížel jsem se po lampovém 15W kombu a objednal si TUBE15 na základě kladných recenzí a hlavně nízké ceně.
Musím říct, že jsem mile překvapen. Kombo hraje parádně. Zvuku není co vytknout. Reverb by mohl být lepší, ale to zas takovou roli nehraje.
Oceňuji výstup na externí reprobox, přepojil jsem to takhle do mixu a hrálo bez problémů ven přes bedny.
Vřele doporučuji.

d
Why two in sound?
dendrym 18.09.2021
Well when it came after one week my output valves got busted. Haven't even plug in any pedal. Well After changing them it actually rocks. I have put in Eminence The Governor and Damn I have to say it rocks, and... it even chuggs without a pedal? I mean I thought this was based on Fender amp! It's a beast. Period

s
staanoo 12.05.2021
Používam ho s typom gitary strato a tele. So zvukom som max. spokojný.
Spracovanie je viac ako dobré a reprák je Celestion, takže nie je čo riešiť.
Pre mňa bol dôležitý pomer cena/výkon.
Aj 1W je dosť pre hranie v byte.
Celkovo som spokojný a odporúčam.

M
Slušný lampový aparát za výbornú cenu
MarekB73 04.11.2022
Veľmi milo ma prekvapil, výborný malý amp s vynikajúcim zvukom za neskutočne dobrú cenu. Osobne preferujem niečo iné ako vstavaný Celestion 70/80 tak som ho vymenil za G12H-75 Creamback. Super zvuk, používam ho jak na 15W tak aj na 1W na cvičenie. Oceňujem výstup na externú bedňu, kde na Celestion V30 zneje tiež parádne. Jednoznačne výborná kúpa.

x
Value for the money!
xrichie 06.06.2022
I was looking for a small amp for home practicing. The amp is a real value for money - tube amp, with good sound (both clean and distortion) and if fact big variety of usage. For home playing it is just perfect. For bigger spaces... I still need to test. I would like to test it even with my 4x12 cabinet. I got exactly what I needed... even more.

f
fendertelecaster 23.05.2021
Škoda, že kombo nemá (pro moje potřeby) LINE OUT. Jinak za ty peníze SUPER.

W
Widlofon 23.03.2024
Jsem spokojený, jen při vyšších hlasitostech a přidání gainu šumí. Vyměnil jsem lampy za TAD a je to stejné.

vM
Dost dobrý zvuk, za ty peníze není co vytknout.
vt Marvin 14.05.2024
S kombem jsem naprosto spokojen, chystám se trochu modifikovat - hlavně výměna reproduktoru. Ale i tak jak to je to hraje báječně. Doporučuji používat externí výkonovou brzdu a pořádně tavit lampy - za mne je přepínač na 1W nedostačující ale s brzdou si s tím mohu pohrát jak mi to vyhovuje a potom je to ten správný odvaz :-)

J
Dobré kombo
Ji?í 28.06.2023
výkonné, lehké, dobře vybavené, s dobrým zvukem.