Harley Benton TrueTone SH-30 Pro Active

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 27.06.
D
Maximální spokojenost
Dzetro 18.03.2020
Vyzkoušel jsem hodně magnetických snímačů pro ak. kytary a zakotvil u tohoto. Směle předčí většinu mnohem dražších snímačů od světových výrobců.
Vzhled: Dřevěné pouzdro ladí k přírodnímu povrchu kytar (i s mahagonovou horní deskou) Sice je vidět kabel který si zavěsíte s jackem na zadní rolnu ale to mi nevadí, naopak oceňuji bezzáhovou instalaci snímače (instalace je otázka několika vteřin)
Zvuk: Vyrovnaný (žádná struna mi nehraje hlasitěji než ostatní) Snímač má vestavěný mikrofon který dodá zvuku akustický charakter, mikrofon nechytá vazbu, na snímači je volume pro snímač a volume pro mikrofon, takže si namícháte poměr jaký se vám líbí. Snímač je aktivní, na dvě knoflíkové baterie, výměna jednoduchá. Samozřejmě je zvuk jiný než u piezo snímání ale pro blues které hraju, zatím to nejlepší co jsem měl.
Nakonec jsem koupil další dva tyto snímače a používám je na koncertech ve svém Gibsonu, ve 12. strunné Harmony Stella a celomahagonové Harley Benton CLA-15M

A
Cena / výkon 5hvězd
Anonymní 01.06.2023
Perfektní blend s mikrofonem na akustickém kombu. Co mě překvapilo je krásný zvuk jen na magnet v kombech na elektriku.
Co mi chybí je venkovní závit na konektoru abych mohl zapojit na fix.

i
iNazar 05.03.2024
Kvalitní snímač, funguje bezvadně už dva roky, ale vzhledem k tomu, že se jedná o single coil, má vysokou hlučnost, takže někdy budete pro vystoupení na pódiu potřebovat noise gate.