K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 16.10. a Čtvrtek, 17.10.
MC
Uzasna kytara za neskutecne nizkou cenu.
Martin Cieslar 21.12.2017
Dobry den,
poridil jsem si tuto kytaru jako dvojce ke svemu teleti a jsem prijemne prekvapen jak kvalitou zpracovani tak i zvukem. Snimace maji krasny hutny a teply zvuk typicky pro humbucker, ale pritom zvoni i jako strat. Snimace Roswell jsou opravdu povedene. Zpracovani kytary je na vysoke urovni, pokud budu hnidopich, jiste zde najdu par nedokonalosti, ale ty fakt nestoji ani za rec. Z ceho jsem fakt uplne mimo je krk kytary. Naprosto perfektne zpracovan, zadni cast je v matu, takze neskutecny feel. Struny na 12 prazci jsou neskutecne nizko a pritom nedrnci...naprosto uzasne! Mam Fender AM Strat z roku 2008 z cenovkou pres 40 000Kc, ale krk na teto kytare je proste lepsi...nemuzu si pomoct. Intonaci jsem musel doladit a ted je to kytara fakt za vsechny prachy. Jiz jsem udelal dalsi objednavku na to cervene tele s P90, tak jsem moc zvedav. Absolutne doporucuji, za ty prachy je to sen!

J
Jaromír 25.10.2020
pro tuto kytaru jsem se rozhodl na základě recenzí a videí na you tube. Dodávka z obchodu rychlá, kytara velmi pěkně seřízená a vypadá a padne do ruky úžasně. Zvuk je příjemný, snímače vyvážené - nic uječeného. Tak jak už bylo napsáno a řečeno, krk je super. Doporučuji. Určitě časem zakoupím další model.