Naskladnění během 7-9 týdnů
Naskladnění během 7-9 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

MC
Jako, falt mazec!
Martin Cieslar 04.03.2022
Těžko bych spočítal kolik HB kytar už jsem koupil a prodal. Byly ruzné kvality, ale většinou spokojenost. Tahle kytara je hodně, ale fakt hodně dobrá. Tělo z topolu je hodně lehké, samotná kytara ma 3kg. Rezonance kytary je neskutečná, zvoní jako chrám sv. Víta. Lak bez chyb, krk je velice pěkný díky karamelové barvě. Pražce zapracované, neřežou. Mechaniky celkem kvalitní, kytara se nerozlaďuje ani při větším tahání strun. Nečekal jsem nic extra od snímačů, ale znovu příjemné překvapení. Snímače mají říz a pořád si zachovávají tu pravou ''tele'' čistotu tónu. Krk rovný, pouze jsem snížil na kobylce struny. I při velice nízkém dohmatu nic nedrnčí. Hratelnost krku je výborná, padne krásně do ruky. Hmatník je z krásně tmavého odstínu dřeva, po naolejování k nerozeznání od palisandru. Intonačně v oktávách seřízeno skoro dokonale. Na kytaře jsem nenašel nic špatného, pouze samá příjemna překvapení. Neskutečná hodnota za to co platíte. Vážně přemýšlím nad tím zakoupit ještě jednu v červené barvě a osadit minihumbuckery. Dobrá prace Mr. Thomann, servis taky dobrý! Zdravím vás chlapci rybolovci. :)

R
Bezva Tele za tuto cenu.
Richie_Zizkov 24.03.2023
Kytara dorazila bez problémů, bez kosmetických vad. Krk rovný, pražce zabroušené, vše funguje. Nečekaně kobylka Wilkinson skvěle ladí, jen jsem trochu doladil oktávy. Vyměnil jsem struny.
Kytara je trochu zahuhlaná na tlustých strůnách, ale žádná katastrofa, spíš potřebuje hodně vyhrát. Snímač u krku se mi zdá slabší. Jsem hráč na Les Pauly, takže úplně neznám výkon single snímačů.
Každopádně kytara je za tuto cenu parádní.