seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Naskladnění během 2-3 týdnů
Naskladnění během 2-3 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

H
Bradu mam dole
Hynek77 04.05.2022
Prvni objednavka nastroje slovute znacky Harley Benton a musim smeknout sombrero. Vykon cena/pomer absolutne mimo stupnice. Zpracovani bezvadny, mozna slabsi odolnost laku(lehky tukanec po padu na koberec) ale to by se stalo i u mnohem horsiho nastroje. Neladi uplne oktavy, ale ani jsem to necekal, jinak prazce nelezou jak upozornuji v jinych recenzich, kytara je vyrobena temer bezchybne, problem mozna ve slabsich ladicich mechanikach ale i to je v unosne mire, pracuji tak jak maji. Kytara je fakt skvela, kam se hrabou Squiery a dalsi. Jim Root se klepe:)
K nejslabsimu clanku - snimace. Mam jeste Gib LP s EMG 81/60 , prosel jsem Ironlabelem Ibanez s Emg atd, tady snimace HBZ nezni tak jak by meli aktivy podle meho znit, nemaji takovy punch a preznivaji i v highgainu jednotlive struny. Ale i to je vec vkusu. Musim naopak pochvalit clean zvuky, tam to zni paradne. Paradoxne bych ja na kytaru hral predevsim cisty, bluesy zalezitosti:) ale nastelujes tam samozrejme vsechno:) takze zaverem - tyvole takovouhle kytaru jsi kamo nikdy za tydle skvarky nikdy nemel:) vsem vrele doporucuju a hned po dopsani inzeratu jdu objednat dalsi kus:) nebal bych se to vzit sebou i na podium, ale na doma a do zkusebny nebo jako startovni zalezitost, co ja bych za to pred lety dal:) zijeme ve zlate dobe pratele:)

r
Budget wonder
radsup 08.03.2022
I still can not believe, somebody is able to build this kind of guitar for the price... its not cheap, its robbery once you order!
Not well set out of the box, but playable.
Much better after setup of neck tension and bridge high, but still will need some extra care to get low action on the 12th fret.
Regarding used materials and finish of the guitar, I can not complain (first part I recommend to change is the nut, second are tuners).
Sound is surprisingly good - aggresive, concrete, balanced for all strings.

As a training, back-up, begginer or to-be-modified guitar, I can recommend, but please invest at least time into proper setup of the instrument.

M
no-brainer
Marty_McFly 11.05.2023
Za danou cenu je to víc než solidní kytara, i vzhledem k tomu, že je v této ceně s aktivními snímači. Ty nemusí sednout každému a značkové snímače v ceně celé této kytary je možná překonají, ale jako vstup do světa aktivních snímačů jsou myslím dostačující. Zvukově nejsou špatné, ale mají opravdu velmi hlasitý výstup, takže optimální maximum nastavení potenciometru Volume na kytaře je cca 7. Výhodou je, že díky aktivním snímačům se charakter zvuku nemění ani při nastavení nízké hlasitosti potenciometrem Volume, na rozdíl od některých zapojení pasivních snímačů (mám ještě HB SC, tam je při snížení hlasitosti patrný úbytek výšek).
V dané ceně je to myslím bezkonkurenční kytara, hodnotím po půl roce, koupil bych si ji zase.