Naskladnění během 4-5 týdnů
Naskladnění během 4-5 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

A
Goldtop jako ?emen
Affordano 19.02.2018
Asi ka¸dý milovník Les Paul? d?íve ?i pozd?ji podlehne zlatavém mámení, o to víc, je-li fanou¨kem nap?. Douga Aldriche. V tomto nejsem výjimkou. V ¸ivot? jsem si zahrál na dva krásné goldtop Gibsony, jeden s regulérními HB a druhý s P-90, kdy zvlá¨t? druhý jmenovaný na mne ud?lal velký dojem. Poté jsem i jednu goldtop kopii s HB n?jaký ?as vlastnil. Nabídka Thomanna po?ídit za mimo?ádn? p?íznivou cenu tuhle nádheru s P-90 sníma?i m? rozhodn? nenechala v klidu a tla?ítko Objednat dostalo op?t ¨anci. Kytara dorazila vzorn? zabalená, jak je u Thomann? zvykem. Krásná na první pohled - zlaté provedení topu bylo "classy", kresba d?eva ze zadní strany moc p?kná, se?ízení tém?? stoprocentní, hrany pra¸c? za?i¨t?né a dohmat ideální. Sta?ilo pra¸ce lehce dole¨tit a mírn? dotáhnout ladící mechaniky. Kytara jinak ladí ve v¨ech polohách, zvuk je pevný a pr?razný, keramické maxi-singly jedou jak na steroidech, není d?vod sníma?e upgradeovat. Jediné co je t?eba p?i koupi zvá¸it, je skute?nost, ¸e kytara z?stává v?rná své p?edloze z padesátých let, a krk je tudí¸ siln?j¨í ne¸li u moderních LP. To v¨ak m?¸e být pro mnoho hrá?? výhodou, proto¸e krk je jinak opravdu pohodlný a zvuk odpovídajícím zp?sobem tlustý. Sníma?e, navzdory své konstruk?ní singlovosti, nevykazují ¸ádný nepat?i?ný brum, a na kytaru je tak mo¸né provozovat i tvrd¨í styly. Jediná v?c, kterou bych kyta?e vytknul, a která mi neumo¸?uje jinak velmi povedenému nástroji ud?lit plných p?t hv?zd, je pon?kud odbyté zapu¨t?ní sníma?? do t?la - jinak krásná povrchová úprava je trochu poka¸ena nevzhlednými ot?epy kolem okraj? zafrézování. Jeliko¸ P-90 nejsou vsazeny do ráme?k?, tak je tato drobná vada bohu¸el patrná. Naopak musím vyzdvihnout zákaznický servis Thomanna - kytara byla dlouhodob? vyprodána a objednal jsem ji jako poslední B-stock kus, s omluvou jsem v¨ak obdr¸el A-stock!!!!!, co¸ mi opravdu nevadilo (-: Za tyto peníze se rozhodn? jedná o excelentní nástroj bez pot?eby dal¨ích investic.

MC
Super LP s P90, ale...
Martin Cieslar 05.12.2019
Fakt dobre LP-cko, zpracovani jakztakz. Prazce potrebovali prelestit, mechaniky slabsi kvality, ale da se. Jedine co mi vadi je velmi vysoka vaha(4,4kg!) Basswood neni dobre reseni a pokud je pak to co je na kytare bylo lakovane hodinu po privezeni z lesa.
Zvuk snimacu je celkem dobry a dobre se s nim pracuje. Na slunicku gold top vypada jako million bucks! :)
Pres vsechny negativa i tak doporucuji, je to docela dobre hratelny nastroj.