Naskladnění během 4-5 týdnů
Naskladnění během 4-5 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

s
Krásná kytara
spitfireII 14.02.2023
Koupena dohromady s Harley Benton TE-62DB LPB. Totéž co jsem napsal pro telecaster platí i pro tento typ. Barvy jsou nádherné a je problémem si jednu z nich vybrat. Tak jsem se rozhodl pro barvu podobnou barvě mého vozu, už jich pár podobných odstínů (ale jiných typů a výrobců mám). Nelituji, velmi podařená. Cena excelentní. Keramické snímače zcela určitě ponechám, mají velmi pěkný zvuk. Pozornost si zasluhuje i 5 polohový přepínač snímačů. Vždy je potřeba kytaru posuzovat z pohledu pořizovací ceny, tato kytara je kvalitou dle mého subjektivního názoru hodně nad její cenou. Jsem velmi rád, že jsem se konečně po letech odhodlal k nákupu u společnosti Thomann. Děkuji za rychlé dodání a přeji všem pracovníkům společnosti další spokojené zákazníky z celého světa.