Naskladnění během 1-2 týdnů
Naskladnění během 1-2 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

O
Orty 17.04.2023
Je to moje první akustická baskytara, na můj vkus je velmi tlustý krk běžně hraji na basy od značek Ibanez nebo Cort u kterých jsou naopak krky velmi tenké ale i tak se mi na ní kupodivu hraje velmi dobře. Zvukově se jí nedá asi nic vytknout kvuli malému tělu se dá očekávat že nebude nejhlasitější. Dost mě překvapil dohmat čekal jsem že bude u akustik vyšší ale není. Basa dorazila seřízená a bez poškození, to se ovšem nedá říct o obalu, krabice ve které basa přišla byla roztržená. Pravděpodobně za to mohl dopravce naštěstí bylo uvnitř spousta papírů takže se nástroj nijak nepoškodil.

jk
basova kytara
jan kofron 11.08.2023
docela slusny nastroj pro moji osobu trosku nepohodlny velmi tlusty krk a jeste trup mandolinovy se mi po brise otaci tim je to nepohodlne drzeni ale to je moje chyba nikoli nastroje jinak zvuk i na sucho dosti silny dekuji do me sbirky zajimavy kousek