K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Harley Benton D-200CE-12NT

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 10.10.Pátek, 11.10.
Z
Budeš mít lepši si připlatit
Zambu 25.09.2020
Hezká dvanáctka, škoda jen, že nedrží naladěná. Problém bych viděl v kobyle, kluci šikovní to pravděpodobně lepí herkulesem, takže mám trochu strach, že jednoho krásnýho dne mi mrcha při ladění vymlátí zuby. Pokud si nechceš ukroutit zápěstí, protože budeš bez nadsázky ladit po 10 minutách hraní (mám těžkej tinitus, na levý ucho slyším na 50%, na pravý vubec, ale v tomhle případě by rozladění poznal i Tóma Hluchoněmec) podívej se po něčem dražším.
Jelikož jsem kytaru koupil především jako dekoraci, za ty prachy je to krásnej kus nábytku, tak zůstala doma, ale na hraní to bohužel moc není, takže chuděra tráví většinu času na zdi.