Naskladnění během 4-5 týdnů
Naskladnění během 4-5 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

A6
Augustin 65 14.04.2022
Kytara mně milo překvapila...dostal jsem víc než jsem čekal... proto doporučuji všem tuto kytaru...

H
Houmer69 17.08.2022
Na to, ake ma malé telo ma neuveriteľne plny a hutný zvuk, jedna z najlepších traveler gitar. Vrelo odporucam, k tomu ešte dostanete aj gigbag.

J
OK
JeepMaty 17.09.2023
Za ty peníze skvělé

F
Vynikající poměr výkon/cena
Filo01 15.12.2023
Ideální cestovní kytara pro každého, kdo má menší ruku. Čistý, průrazný zvuk, má trochu méně basů, ale to se vzhledem k tělu dá předpokládat. Zpracování na 1-, plastový chránič je na jednom místě lehce odstátý. S odstupem několika měsíců jsem koupil dva kusy (E-mahagony a Mahagony), oba přišly seřízené, pochvala Thomannovi.

MO
Best for the price
Mr. Osmas 07.04.2024
It's absolutely surreal how cheap and yet well made and good sounding this guitar really is. 10/10 would recommend. Easily the most bang for your buck by far!