Naskladnění během 3-4 týdnů
Naskladnění během 3-4 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

J
Spokojenost
Jirka-V 25.08.2022
V této cenové kategorii je to po menších úpravách nástroj vhodný i pro pokročilého hráče. Vyměnil jsem struny, vyhladil boky pražců a upravil korekce. Myslím, že nástroj snese srovnání s "Mexikem" v cenové relaci 12 - 15 tis. Kč.

A
Maximální spokojenost
Anonymní 15.11.2021
Super Viber.perfektni kytara a narozdíl od ostatních obchodu kytara přišla.jsem sní maximálně spokojen.Skvely obchod!

D
Velmi slušný explorer.
Debauchery 15.11.2023
Kvalita zpracování odpovídá ceně. Je dost dobré.Překvapila i hratelnost této kytary.Snímače jsou dostačující.Seřídil jsem dohmat,ošetříl hmatník a dal lepší struny.Doutahoval jsem šrouby,hlavně vstup pro nástrojový kabel,byl dost uvolněný.Jinak vše v pořádku.Za tuto cenu jsem získal dost dobrou a hlavně dobře hratelnou kytaru. Supr. Doporučuji.