Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 10.07. a Čtvrtek, 11.07.
D
Velké překvapení
Dzetro 18.03.2020
Kytaru jsem si objednal jako záložní nástroj a na hraní v hospodě a venku, kde mám strach nosit svého Gibson LG-2.
Už jsem měl celomahagonovou parlor kytaru ale velikost 000 mi přijde univerzálnější.
Vzhled: Krásná matně hnědá kytara povrch bez chyb. Žádné velké zdobení, klasický jednoduchý look.
Zvuk: Největší překvapení, hraje skvěle, je trochu temnější než kytary se smrkovou horní deskou ale na blues je to přesně ono. Kytara krásně rezonuje, zvukově na úrovni mnohem dražších kytar.
Zpracování: Vše v normě, klasicky nutnost seřídit, zabrousit okraje pražců. Mechaniky typu Grover jsou levné, nechodí tak jemně jako originál.
Nakonec kytaru beru i na koncerty, osadil jsem magnetickým snímačem Harley Benton SH-30 (jako všechny své kytary) a jsem z ní nadšený.

H
First impressions
HarleyBoi 27.09.2021
My second HB acoustic. I was impressed the first time, but this time I am even more. The build quality is so damn impressive. The guitar feels very high quality and plays as well. So far I couldn´t find a single flaw on this HB. Sound, quality, materials, looks. Everything perfect this time. Thank you.