2041 Hodnocení zákazníků

Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen

Odešleme pravděpodobně do Čtvrtek, 11.07.
EM
Eric Mullder 05.08.2019
Zakoupil jsem studiova sluchatka pro produkci elektronicke hudby - v mem pripade trance a hardstyle. Jelikoz bylo treba dodat sluchatkum poradnou stavu v podobe 250ohm supportu, sahl jsem po teto zvukovce.

Funguje skvele s FL Studio i W10. Po pripojeni do USB zacla fungovat prakticky okamzite. Nasledne jsem stahl ovladace z webu vyrobce, nahral je a tim so odemkl moznost pouzivani customizovaneho ASIO driveru v mem DAW. Vse funguje bez lagu, ciste.

Konstrukce zvukovky je skvela! Kovove telo, takze neco vazi, nedrzite v ruce tedy plastovy "kram". Regulator hlasitosti funguje plynule, zadne zbytecne zvuky ci zasekavani. Vystup na monitory jsem zatim nemel moznost otestovat, jelikoz je nevlastnim (planuji dokoupit). Jeden vstup at uz na mikrofon ci jine zarizeni je pro moje ucely dostacujici - v EDM jedu spise pres DAW a VST pluginy.

Celkove velka spokojenost a urcite doporucuji!

A
Allnix 13.01.2022
Pracuje tak, jak má. Klasika ve své kategorii.

B
spokojenost
Bo?ivoj 02.05.2023
pro začátečníky co mají v plánu začít s nahráváním, rozhodně doporučuji, víc miků ovšem nezvládne...
jinak jsem velmi spokojen

Y
Vysvětlení
Yato17 05.12.2023
Tuto zvukovku už používám delší dobu a jsem s ní velmi spúokojen.