Naskladnění během 3-4 týdnů
Naskladnění během 3-4 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

P
Masaker na overheady
Pyranoja 27.04.2021
Mám v ňom zapojené overheady, ktoré používam rode NT1. Kupoval som si ho so zámerom mať v ňom overheady.

Zvuk je výborný. Presne to čo som čakal. Výborne sa dá nakrútiť distortion kompresia a hlavne v tvrdšej hudbe to znie brutálne celá sada. Pekne farbý zvuk ak je potrebné.

Plus je celý kompresor a jeho malá veľkosť. Dá sa dať pekne do racku ak si dokúpite rack šuflík. Jednoduché ovládanie a značka FMR robí skvelé mašiny. Určite to nieje moja posledná od nich.

Škoda je, že vlastne môže byť iba jeden mono kanál alebo stereo. Nedá sa dva mono. Avšak tento kompresor je stavaný na room, overhead alebo bus/group kompresiu, takže to ani nieje mínus. Chýba mi on off tlačítko a klasický napájací kábel. Tu je adaptér.