Fender Jeff Beck Strat OW

Odešleme pravděpodobně do Středa, 3.07.
E
Jeff Beck Signature Strat prostě zpívá
ElvisAlive 20.10.2019
Vždycky jsem chtěl pravého amerického Strata, a teď konečně dozrál čas abych si ho koupil. V Thomannově ráji jsem jich vyzkoušel několik, a Jeff Beck Signature mě prostě chytil na první dobrou. Ta kytara prostě zpívá, noisless snímače dávají nádherně jasný zvuk, a snímač u krku je navíc hutný jak ropa. K tomu vychytané dvojzvratné trmolo se speciálním nultým pražcem a zámky na kolíkách, které udrží ladění, a nemusíte se ho bát používat. Celkově se na tu kytaru hraje výborně, a je celkem univerzální.
Drobné mínus je volná pružinka v otvoru pro páka tremola, u které hrozí ztracení. Při koupi je zajištěna nálepkou, ale ta vám dlouho nevydrží. Sehnal jsem šroub se správným US závitem kterým ji zajišťuju.
Origo tweed kufr s oranžovým vnitřním čalouněním vypadá luxusně, popruh se zámky je pohodlný a snadno použitelný.
Drobná nepříjemnost byl chybějící kabel, který měl být součástí balení. Naštěstí se k tomu Thomann postavil čelem a kabel už je na cestě.
Celkově jsem s kytarou naprosto spokojený a můžu ji jen doporučit.