Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 11.07. a Pátek, 12.07.
K
Kábrt 10.03.2024
Kytara vypadá opravdu dobře. Krk z pečeného javoru padne dobře do ruky. Tremolo drží ladění. Nicméně kvalita zpracovaní je mizerná. Matice jack konektoru volná a šroubky krytky konektoru nezašroubované vůbec. Trčely tři milimetry nad tělo kytary. Potenciometry taktéž volné, matky neutažené. To samé na ladících mechanikách. I povrchová úprava není dokonalá. Co se týká snímačů. Nemůžu moc hodnotit, protože u tohoto kusu dochází k rušivému chrastění při poloze potenciometru na maximum. Nejvíc je to slyšet na krkovém snímači na čistém zvuku. Ale dělá to i na snímači u kobylky a středové poloze snímačů. Nejdřív jsem si myslel, že je přebuzený zesilovač, ale vyzkoušel jsem na dalších zesilovačích a problém je stejný . Je jasné, že silné snímače budou na maximu kreslit, ale tohle je vyloženě pazvuk, který tam nepatří. A to je hlavní důvod proč budu kytaru vracet, protože šroubky a matky nebyl problém dotáhnout a zašroubovat. I nějaké nedokonalosti v povrchové úpravě by se dali přehlédnout,ale s pazvuky se nedá kytara používat. Je to škoda, protože jinak je kytara velmi pohodlná na hraní. Tak teď řeším dilema zda si mám nechat kytaru vyměnit za jiný kus a nebo si nechat vrátit peníze. Obava, že jiný kus bude mít taky problém je velká, protože evidentně výstupní kontrola nefunguje.