K obsahu stránky
seventy years logo
Thomann slaví narozeniny! Děkujeme, že jste nám věrní! Objevte naši narozeninovou nabídku. K nabídkám

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Čtvrtek, 25.07. a Pátek, 26.07.
g
Naprosto skvělé
genebarry 11.02.2023
Lidé z eventide se překonali.
H90 je díky širokým možnostem I/O, nástrojový/line level, internímu routingu, a zejména kvalitou algoritmů a celkovým provedením z mého pohledu momentálně naprostou špičkou mezi kompaktními multiefekty.
Všestrannost využití pro jakékoli aplikace je vynikající. Editace programů přímo na panelu H90 je obtížnější, ale to se dá vcelku snadno omluvit při komplexnosti a možnostech zařízaní, zvlášť když je možnost editovat a vytvářet programy na PC/MAC. V budoucnu přibude i BT připojení, není
co řešit :)
Dva vstupy pro expression pedály či aux switche jsou luxusní příležitostí pro další experimentovaní se zvukem.
Zkrátka perfektní!