5 / 5

Všechny ceny vč. DPH

Dodávku bez poštovného můžete očekávat pravděpodobně mezi Středa, 10.07. a Čtvrtek, 11.07.
JB
Překvapení
Jeffry Bassline 07.08.2022
Tak jak mnoho lidí říká, že kompresor nejde pořádně slyšet, tak tady se pletou. Pěkně nakopne zvuk a dodá mu úplně jemné zkreslení. Velmi se mi libí. Žádné lupání po kompresi nebo při přepnutí není.

r
Veľa možností nastavenia
relouding 04.03.2024
Porovnať môžem zatiaľ s dvomi kompresormi s jednoduchšími nastaveniami a toto je úplne iný level.

Veľa možností nastavenia, takže veľa možností, ako zvuk vylepšiť, ale aj pokaziť. Dobré je najprv si naštudovať niečo o princípoch kompresie a až potom pokračovať metódou pokus/omyl. LED Input a Gain reduction pri nastavení pomáhajú.

Chvíľu mi trvalo, kým som zistil, že SC HP (Sidechain High Pass Filter) funguje aj bez pripojeného externého zariadenia.

D
Velmi dobrý kompresor
Dreamy1984 20.09.2023
Zkoušel jsem několik kompresorů a Empress je zatím jeden z nejlepších.Kvalitní kompresor je základ mého zvuku.