seventy years logo
Thomann își sărbătorește aniversarea! Vă mulțumim pentru loialitate! Descoperiți acum ofertele noastre aniversare La oferte

903 Evaluările clienților

4.4 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Scriere

Citire

Măiestrie

196 Recenzii

109 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Vineri, 19.07. și Luni, 22.07.
VA
Vitalie Andries 06.08.2018
Am ramas impresionat de operativitatea si profesionalismul cu care se opereaza vanzarile pe Thomann. Merci mult d-lui Alexandru Rotaru (manager vanzari) pentru aptitudini si ajutorul acordat mie personal in remedierea anumitor nuante tehnice (care de fapt nu cred ca e apt orice vanzator), daca nu era sfatul dumnealui faceam o gafa in procurarea unei cartele audio incompatibile cu sistemul meu de lucru si aveam necazuri ulterior. Urez succes echipei Thomann si multa bafta in bussines. Ceea ce conteaza in afacere e competenta, operativitatea in solutionarea problemelor si intrebarilor aparute de care au dat dovada la 100 % in relatiile noastre client-vanzator. Va multumesc mult.

N
Exact ceea ce spune ca face
Noattila 19.02.2021
1:1 cu ceea ce pretinde ca face. De calitate, perfect functional. 5 stele. Tin toate licentele Steinberg pe el.
Scriere
Citire