369 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

171 Recenzii

1.222 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Joi, 11.07. și Vineri, 12.07.
DM
THOMANN Stairville CLB4 RGB Compact LED Bar 4
DJ MISU 22.02.2019
Salutare.Am de spus ceva in legatura cu aceste lumini....Dupa indelungi cautari,sfaturi,telefoane,Etc...am spus ce naiba incerc acest set ca pare ok din descrierile celor care l-au cumparat.Zis si facut am comandat 2 seturi.Domne am citit eu ca sunt mici ca sunt scurte ca una ca alta,dar nu ma asteptam sa fie asa...cum???MICI...Am primit astazi coletele(cu mai multe produse si multumesc Thomann pt expediere si colaborare)si ma apuc de,despachetat...mai fratilor cand am vazut cat de mici sunt am ramas blocat...in fine le desfac le pun pe stativ si....!!!???? SURPRIZA MAXIMA S-A FACUT ZIUA IN CASA(lumina stinsa si afara semi intuneric)DECI PUR SI SIMPLU LUMINA A EXPLODAT A UMPLUT CAMERA,VB FOARTE SERIOS,M-am dus in spatele lor sa vad daca nu cumva am primit altceva decat am comandat:)))Deci la capitolul lumina putere si programe sunt DEMENTIALE,INCREDIBIL DE PUTERNICE PT DIMENSIUNILE LOR(concureaza cu Par 56 si chiar 64 la anumite modele)
Sunt extrem de incantat de ele si recomand 300% mai ales ca acum astazi s-au si ieftinit
PRO:
-LUMINA-I N C R E D I B I L A
-PROGRAME -EXCEPTIONALE
-MANEVRABILITATE SI PORTABILITATE FOARTE BUNA
-GREUTATE-SUPER USOARE
-DIMENSIUNI EXTREM DE REDUSE

CONTRA-0,NADA,NIMIC:}}}}

IM
Ionescu Marian 17.10.2018
Isi fac bine treaba, sunt destul de puternice ledurile. Setul este suficient pentru petreceri mici si medii. Doua astfel de seturi fac fata fara probleme si petrecerilor mari (200-250 de persoane). Recomand produsul, este usor, mic (ca dimensiuni) iar ledurile sunt puternice.

DD
Incredibil de puternice
Dj DanielRO 03.05.2022
Am cumparat acest produs fara asteptari prea mari. Acum cu cei 4 pari si 2 movinguri am tot ce imi trebuie pentru petrecerile mele. In plus, sunt foarte usoare si compacte.

a
DJ
adi2dor 08.02.2018
Este un sistem extraordinar, de putere mai mare dar de dimensiuni mai mici, fatza de cele vechi. Este usor si foarte simplu de montat. Il recomand pentru toata gama de evenimente

A
Stairville CLB4 Compact LED Bar 4 TriPAR
Anonim 29.03.2017
Sunt multe de scris, ca si caracteristici pot spune ca sunt multumit, marimea in sine a barii de led este mica, dar puterea ledurilor este foarte buna, compact si usor de transportat, cu 2 seturi poti lumina linistit 1 sala de 200 pers.
Programele prestabilite sunt bune, cu ajutorul pedalei poti controla numarul programelor, blackout, freze etc. Nu am incercat inca sa vad daca se pot controla ambele seturi cu 1 singura pedala. Recomand folosirea a unui hazer de preferabil Stairville Hz-200 pe linga aceste lumini.
Am creat si o fixtura pentru frestyler dmx, pana acum nici o problema, totul functioneaza perfect.

Transport, comunicare 5 stele.

DV
Super produs
Dj Vasi 22.04.2022
Un produs de calitate . Sunt foarte multumit.

CD
Catalin DJ 24.01.2023
Usor de manipulat mici si puternice