seventy years logo
Thomann își sărbătorește aniversarea! Vă mulțumim pentru loialitate! Descoperiți acum ofertele noastre aniversare La oferte

249 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

Măiestrie

145 Recenzii

229 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Joi, 18.07. și Vineri, 19.07.
A
Foarte utila pentru un set de 4-5 pedale
Anonim 09.12.2016
Il folosesc pentru repetitii sau acasa. Este minunat sa pot sa tin pedalboardul in husa chiar si in timpul in care cant, iar dupa sa inchid fermoarul si sa plec fara nicio bataie de cap in legatura cu cablurile.. Este usor de purtat, poate un pic incomfortabil daca este luat in acelasi timp cu chitara, dar am reusit sa bag husa intr-un ghiozdan si a fost foarte lejer.

PROS: Ti se ofera o banda din material velcro pentru a-ti atasa pedalele de pedalboard si stau foarte bine fixate.
Am putut sa fiu creativ si sa folosesc cativa centimetri in plus peste suprafata oferita. Se scoate usor de pe velcro si pare durabil ariciul
Are buzunare in plus daca ai nevoie sa iti bagi adaptorul sau alte cabluri, utilitati ce ai putea folosi.

CONS: Nu am unul bine stabilit. Cum am mentionat si mai sus, este un pic obositor sa o cari pe umar si poate aluneca din cand in cand, dar se poate tine de maner sau se poate baga in ghiozdan. La livrare nu mi-a venit strapul dar dupa ce am dat mail, mi-au trimis o alta husa cu strap(fara pedalboard) ceea ce a fost foarte frumos din partea celor de la thomann.

Excelent produs si serviciu oferit.
Manipulare
Măiestrie