36 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Sunet

Măiestrie

27 Recenzii

1.190 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Miercuri, 10.07. și Joi, 11.07.
A
Bun, dar atat!
Alin_M 05.05.2020
Pentru o perspectiva corecta, spun ca lucrez cu diverse mixere de la Yamaha, Soundcraft si Allen&Heath. Am achizitionat acest model pentru dimensiuni si interfata usb in primul rand. Il folosesc pentru inregistrari ocazionale si sesiuni de lucru/repetitii intr-o formula restransa. Este in regula, dar sunt cateva aspecte neinspirate.
Pros:
- Pre-amilificatoare Onyx - de calitatea foarte buna.
- Dimensiuni mici, calitate buna a constructiei
- Headroom mai mult decat suficient
- Potentiometre de calitate buna (pana acum).
Overall, un produs reusit, avand in vedere pretul.

Cons:
- efectele sunt sub asteptari. Unele de-a dreptul ciudate. Dar gasesti pana la urma 1-2 folosibile.
- cea mai mare problema e acest USB 2/4 si driverele aferente. Unele aplicatii nu le recunosc pe ambele si te trezesti ca ai iesire doar pe "Control room" si casti. Butoul de "blend" e probabi potrivit pentru DJ dar mi se pare ciudat. Preferam un singur USB out si mai mule posibilitati de rutare din mixer.

Cu siguranta perfect pentru podcasturi si DJ sessions. Cred ca si efectele sunt mai potrivite pentru astfel de activitati.

DS
Dj SIN 02.04.2020
I am using it for going gigs at small parties. I am a mobile dj.
Clarity: Clear effects, good sound quality. Is 24-BIT/192KHZ ONLY For Recording, not for live streaming.(this is the biggest minus). Low background noise.
Pros: Good quality materials, built in metal case, feels good and professional.
Cons: knobs after a long period of using become too smooth spinning, they move too easily.