10 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

9.299 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Joi, 4.07. și Vineri, 5.07.
K
Per total, probabil cel mai bun multitrack player de pe piata.
Kony 31.03.2023
Foarte foarte bine pus la punct. Ma bucura foarte tare sa vad directia in care se indreapta tehnologia asta multitrack. Majoritatea functiilor sale sunt un mare PRO ,ceea ce ma face sa imi fie mai simplu sa il evaluez prin prisma punctelor CONTRA pe care eu le-am depistat. Desigur, sunt total subiective.

1. In fisierele MTA track-urile au doar editari de volum . Ar fi fost super util EQ si Panoramare.
2. In aplicatia Prompter nu apar si markerele melodiei ,dar apar acordurile . Care sincer mi se par total inutile .
3. Dispozitivul meu are destul de mult zgomot pe iesiri. Posibil sa fie un caz izolat totusi si sa fiu eu mai ghinionist, dar trebuie luat in considerare ca daca aveti faderul de MAIN la maxim, este destul de mult noise.
4. Chiar daca nu am gasit nicaieri specificat prin manual, Merish Manager nu poate sa creeze fisiere mai mari de 450 de mb din ce pot eu sa-mi dau seama. Limita gasita de mine este undeva la un colaj de 9 minute cu 16 track-uri .
Manipulare
Caracteristici