1297 Evaluările clienților

4.4 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

Caracteristici

Măiestrie

406 Recenzii

1.190 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Joi, 11.07. și Vineri, 12.07.
G
L-am recomandat deja!
Ghizmo 21.11.2017
Nu ma pot abtine si am sa incep prin a spune urmatoarele:
- acele comentarii negative privind acest produs sunt vorbe goale
- nu numai ca raportul calitate/pret este unul excelent, nu bun ci excelent, sunt pe deplin satisfacut de acest sistem wireless.

Initial, l-am folosit intr-un mediu controlat si sunt sarcastic, pentru ca functionand in sistem digital wi-fi, sa stea PE un router AC, nu este tocmai un lucru recomandat, dar a functionat incredibil de bine si fara pierderi de calitate sau semnal
Acea usita de la baterie, despre care se vorbeste ca este foarte slaba, se poate asigura cu o banda elastica (ex.: banda pentru bani) sau chiar velcro, asigurandu-l pe strap
Pro:
- plug and play perfect
- greutate redusa
- calitate semnalului este foarte buna (o foarte usoara compresie si o reducere a frecventelor foarte joase, nederanjant, testandu-l inclusiv pe o chitara bas)
- desi se recomanda linie dreapta si neobturata, a functionat perfect intre camere (ziduri de beton si tratate acustic)
- latenta este atat de mica, incat nu inteleg de ce se mai specifica

Cons? What cons?

Imi voi comanda inca o unitate, sigur, pentru ca imi vreau ambele chitari (electrica si acustica) sa fie wireless.

Pacat ca Line6 nu produce si monitoare wireless digitale
Manipulare