La conținutul paginii
seventy years logo
Thomann își sărbătorește aniversarea! Vă mulțumim pentru loialitate! Descoperiți acum ofertele noastre aniversare La oferte

218 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

145 Recenzii

2.490 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Marţi, 3.09. și Miercuri, 4.09.
k
Line6 pod go
kilaj 08.10.2022
Amp-uri foarte bune,ca și simulări. Mult mai simplu ca și hx stomp.Efectecte foarte bune. Foarte repede poți seta. O pedală foarte bună,versatilă. Îmi pare bine ca am ales aceasta pedală,am folosit helix lt,hx stomp, după toate acestea nu îmi pare rău ca am ajuns la pod go pt. că poți seta exact ce vrei, ca și sunet.E foarte bun ca și preț -sunet! Bravo line6!

R
Excellent multieffect pedal, great sounds
Radonne 04.01.2022
I bought this pedal as a mutlipedal enthousiast ( Boss GT3, GT8, Line 6 pocket etc) and I am very satissfied.
The factory presets are good enough as a starting point ; since they can't make them sound good for any guitar out there, you have to dig in and get your own sound. After some tweaking, the result is impressive .
I mostly play at home now and using (good) headphones, it's a great tool to unlock everything from your intrument.
Thnaks ,Thomann , for a fast delivery!