134 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Manipulare

2.359 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Marţi, 2.07. și Miercuri, 3.07.
A
Synth fain! :)
Anonim 20.12.2016
Merita considerat, mai ales ca e un analog poly frumos la pret bun!

Se gasesc destule argumente pro pe net asa ca nu imi bat capu sa le mai descriu prea mult...

pro:

in cateva cuvinte: sunet curat (90-80 dB SNR), modern cu fidelitate "analog" , oscilatoare flexibile, build de calitate, envelope-uri f snappy, LFO care merge in audio range, display (oscilloscpe) clar si responsive etc.

contra:

fiind rasfatat de flexibilitatea synth-urilor software din ziua de azi, Minilogue mi se pare cam foarte limitat... dar e grozav ca si prim synth, suna foarte bine si merita considerat!

delay foarte noisy intr-un fel "lo-fi" poate fi adecvat pt unele cazuri, dar in general nu cred...

e cam clicky in unele cazuri dar pot fi mascate click-urile destul de bine in majoritatea cazurilor si am inteles ca un update de firmware va rezolva aceasta problema intr-o anumita masura daca nu complet... si oricum trebuie avut in vedere ca envelope-urile sunt foarte rapide, deci prin urmare, cred ca-i si un side-effect din acest motiv.
Manipulare
Caracteristici